26 maja na Dzień Matki podaruj bon do SPA


Voucher SPA to idealny prezent z okazji Dnia Mamy. Podaruj relaks, odpoczynek i pielęgnację urody
- w końcu nikt na to nie zasługuje bardziej niż nasze kochane Mamy.

26 maja już za kilka dni, jeżeli wciąż zastanawiasz się co kupić na zbliżający się Dzień Matki
Proponujemy:

Manicure SPA na strudzone dłonie wieloletnimi zasługami ogniska domowego
Healthy Body seria 5 masaży leczniczych na problematyczne partie ciała
Ekskluzywna pielęgnacja, aby buzia i ciało znowu nabrały młodzieńczego blasku oraz zrelaksowanego wyglądu.

Z bonem SPA do wykorzystania w kilkudziesięciu najlepszych salonach DAY SPA w całej Polsce, masz idealną okazję podziękować Mamie za to, że jest dla Ciebie najwspanialszą osobą na świecie. Pozwól, aby wreszcie role się odwróciły i tym razem ktoś zadbał o Twoją wiecznie zatroskaną rodzicielkę. Charakterystykę tej postaci, cechuje nieograniczone poświęcenie, opiekuńczość i altruizm.
Kosztem własnego czasu, stara się wyręczyć w zadaniach swoje najbliższe osoby, nie zważywszy na własne zmęczenie, a czasem i potrzeby. Zatem żadne „rzeczy” nie zastąpią jej czasu na relaks i regenerację. Właśnie teraz masz okazję się zrewanżować i bez żadnych wymówek zaprosić Mamę na odprężające zabiegi SPA.

Oferta podarujspa.pl dla firm


Bony do SPA to oryginalny i ekskluzywny prezent dla kontrahentów i partnerów biznesowych. To również doskonały sposób nagradzania i motywowania pracowników. Z formy tej skorzystało już bardzo wiele firm. Skorzystaj i Ty! ...więcej »

Archiwum » Aktualności


Bony SPA dla pracowników i klientów 29.11.2018

Vouchery SPA to doskonały prezent dla klientów, kontrahentów, partnerów biznesowych oraz pracowników. Sprawdź, do czego można je wykorzystać. ...więcej »

26 maja-na Dzień Matki podaruj bon do SPA 18.05.2018

Voucher SPA to idealny prezent z okazji Dnia Mamy. Podaruj relaks, odpoczynek i pielęgnację urody – w końcu nikt na to nie zasługuje bardziej niż nasze kochane Mamy. ...więcej »

Prezent ślubny SPA dla Nowożeńców 24.04.2018

Bon podarujspa to idealny prezent na Ślub dla Pary Młodej. Voucher „pobyt SPA dla Nowożeńców" to romantyczny weekend w Hotelu, z kolacją przy świecach i zabiegami SPA. ...więcej »

Newsletter


Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy informować Ciebie o nadchodzących promocjach i ofertach specjalnych!