Bony SPA dla klientów i pracowników


Bony dla pracowników i klientówVouchery SPA to doskonały prezent dla pracowników, kontrahentów, partnerów biznesowych oraz klientów. Oferowane przez nas podarunkowe bony SPA wykorzystywane są m.in. jako:

- element wsparcia sprzedaży w promocyjnych kampaniach sprzedażowych (jako gratisowy bonus/prezent dodawany do zakupionego produktu),
- nagrody i prezenty w punktowych programach lojalnościowych,
- nagrody i prezenty dla pracowników i kontrahentów za doskonałe wyniki sprzedażowe,
- firmowe prezenty okolicznościowe i nagrody w konkursach,
- pozapłacowe elementy wynagradzania pracowników (finansowane z zakładowych funduszy socjalnych – świąteczne bony podarunkowe).

Niezmiernie miło nam poinformować, iż z naszej oferty skorzystały już takie brandy jak:
Orange, Intel, IBM, Cersanit, Opoczno, OPEK, Alma, Klif, Oras, Avon.

-> Zapoznaj się z naszą ofertą dla firm

Oferta podarujspa.pl dla firm


Bony do SPA to oryginalny i ekskluzywny prezent dla kontrahentów i partnerów biznesowych. To również doskonały sposób nagradzania i motywowania pracowników. Z formy tej skorzystało już bardzo wiele firm. Skorzystaj i Ty! ...więcej »

Archiwum » Aktualności


Bony SPA dla pracowników i klientów 29.11.2018

Vouchery SPA to doskonały prezent dla klientów, kontrahentów, partnerów biznesowych oraz pracowników. Sprawdź, do czego można je wykorzystać. ...więcej »

26 maja-na Dzień Matki podaruj bon do SPA 18.05.2018

Voucher SPA to idealny prezent z okazji Dnia Mamy. Podaruj relaks, odpoczynek i pielęgnację urody – w końcu nikt na to nie zasługuje bardziej niż nasze kochane Mamy. ...więcej »

Prezent ślubny SPA dla Nowożeńców 24.04.2018

Bon podarujspa to idealny prezent na Ślub dla Pary Młodej. Voucher „pobyt SPA dla Nowożeńców" to romantyczny weekend w Hotelu, z kolacją przy świecach i zabiegami SPA. ...więcej »

Newsletter


Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy informować Ciebie o nadchodzących promocjach i ofertach specjalnych!