Voucher SPA - pomysł na prezent ślubny dla nowożeńców


Voucher SPA w prezencie ślubnym

Bon podarujspa to idealny prezent na Ślub dla Pary Młodej. Voucher „pobyt SPA dla Nowożeńców" to romantyczny weekend w Hotelu, z kolacją przy świecach i zabiegami SPA - masażem dla dwojga

Wesele to szczególny, ale nie jedyny dzień świętowania zaślubin. W naszej ofercie znajdują się vouchery spa na usługi, podczas których można celebrować miłość równie skutecznie w ekskluzywnym salonie Day SPA np. z bonem „Masaż dla Dwojga LUX"

Jeżeli masz dylemat co sprawi Młodej Parze dużo radości, zapewniamy, że nasz bon to prezent wyszukany i stosowny, a jego przeznaczenie  dostarczy zakochanym wielu  niezapomnianych wspomnień.

Realizacja bonu podarujspa to jego kolejna zaleta, otóż obdarowani mają swobodę wyboru obiektu spośród  kilkudziesięciu najlepszych Hoteli oraz salonów Day spa w całej Polsce, których lista zostanie załączona do eleganckiej obwoluty. Całość posiada ekskluzywną formę prezentową, gotową do wręczenia. W alternatywie do powyższych propozycji, w naszej ofercie znajdują się również bony wartościowe do wykorzystania wg własnego uznania na zabiegi SPA, ilość noclegów, gastronomię czy pozostałe usługi hotelowe.

Oferta podarujspa.pl dla firm


Bony do SPA to oryginalny i ekskluzywny prezent dla kontrahentów i partnerów biznesowych. To również doskonały sposób nagradzania i motywowania pracowników. Z formy tej skorzystało już bardzo wiele firm. Skorzystaj i Ty! ...więcej »

Archiwum » Aktualności


Bony SPA dla pracowników i klientów 29.11.2018

Vouchery SPA to doskonały prezent dla klientów, kontrahentów, partnerów biznesowych oraz pracowników. Sprawdź, do czego można je wykorzystać. ...więcej »

26 maja-na Dzień Matki podaruj bon do SPA 18.05.2018

Voucher SPA to idealny prezent z okazji Dnia Mamy. Podaruj relaks, odpoczynek i pielęgnację urody – w końcu nikt na to nie zasługuje bardziej niż nasze kochane Mamy. ...więcej »

Prezent ślubny SPA dla Nowożeńców 24.04.2018

Bon podarujspa to idealny prezent na Ślub dla Pary Młodej. Voucher „pobyt SPA dla Nowożeńców" to romantyczny weekend w Hotelu, z kolacją przy świecach i zabiegami SPA. ...więcej »

Newsletter


Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy informować Ciebie o nadchodzących promocjach i ofertach specjalnych!