Voucher SPA w prezencie na Dzień Matki


5 maj 2015

SPA w prezencie na Dzień MatkiVoucher SPA w prezencie to nasza gorąca propozycja na zbliżający się Dzień Matki. Czyż może być lepszy pomysł, niż podarunek zdrowia, urody i relaksu w podziękowaniu za trud wychowania?

Do święta Naszych Mam pozostało już tylko kilka dni. Elegancko zapakowane vouchery SPA wysyłamy na życzenie przesyłką pocztową lub kurierską pod wskazany adres. Nasze bony SPA można również przesłać mailem w formie pliku PDF wprost na skrzynkę e-mail osoby obdarowanej.

Na Dzień Matki polecamy w szczególności

-> wartościowe vouchery SPA

Dają one obdarowanym największą swobodę – można je zrealizować w dowolnym hotelu lub salonie Day SPA portalu podarujspa.pl na dowolne usługi z oferty wybranego obiektu - np. masaże, zabiegi na ciało, upiększające zabiegi na twarz, pakiety Day SPA oraz niezapomniane pobyty w najlepszych hotelach SPA w całej Polsce.

Oferta podarujspa.pl dla firm


Bony do SPA to oryginalny i ekskluzywny prezent dla kontrahentów i partnerów biznesowych. To również doskonały sposób nagradzania i motywowania pracowników. Z formy tej skorzystało już bardzo wiele firm. Skorzystaj i Ty! ...więcej »

Archiwum » Aktualności


Wizyta w SPA na Dzień Kobiet 08.03.2021

Bon do SPA na Dzień Kobiet to idealny prezent dla dziewczyny, narzeczonej lub żony. Zamiast goździka, w tym roku podaruj niespodziankę dla Ukochanej ...więcej »

Już Wiosna, czas na SPA! 08.03.2021

Przyszła Wiosna, a Wielkanoc już za pasem - to czas, aby o siebie zadbać! Spraw sobie prezent nabywając bon podarujspa ...więcej »

Walentynki w SPA? 18.01.2021

Wizyta w SPA na Walentynki to jeden z lepszych pomysłów na uczczenie miłości ...więcej »