Zaczynamy!


15 listopad 2011

Zaczynamy!Po kilku miesiącach intensywnych przygotowań, wytążonej pracy połączonej z niezachwianą wiarą w sukces i sens naszych działań nadszedł ten długo wyczekiwany przez nas moment - zaczynamy!

Ideą naszego przedsięwzięcia jest popularyzowanie usług SPA i wellness poprzez zachęcanie do zakupu bonów podarunkowych SPA i obdarowywania nimi osób bliskich, przyjaciół, klientów i kontrahentów. Na naszych stronach oferować będziemy uniwersalne bony SPA na atrakcyjne usługi oraz pakiety usług SPA do zrealizowania w najlepszych starannie wyselekcjonowanych hotelach i salonach Day SPA z terenu całej Polski. Pragniemy, aby wizyty w SPA stały się dla naszych Klientów równie popularne i częste, co wspólne wypady do restauracji, kina czy teatru.

Ofertę naszą będziemy stale uatrakcyjniać i modyfikować dostosowując ją do zbliżających się okazji (świąt) i oczekiwań naszych Klientów. W nadchodzących miesiącach będziemy też sukcesywnie rozbudowywać bazę obiektów współpracujących. W tym miejscu serdecznie dziękujemy tym, którzy obdarzyli nas zaufaniem i zdecydowali się być z nami od samego początku!

Oferta podarujspa.pl dla firm


Bony do SPA to oryginalny i ekskluzywny prezent dla kontrahentów i partnerów biznesowych. To również doskonały sposób nagradzania i motywowania pracowników. Z formy tej skorzystało już bardzo wiele firm. Skorzystaj i Ty! ...więcej »

Archiwum » Aktualności


Wizyta w SPA na Dzień Kobiet 08.03.2021

Bon do SPA na Dzień Kobiet to idealny prezent dla dziewczyny, narzeczonej lub żony. Zamiast goździka, w tym roku podaruj niespodziankę dla Ukochanej ...więcej »

Już Wiosna, czas na SPA! 08.03.2021

Przyszła Wiosna, a Wielkanoc już za pasem - to czas, aby o siebie zadbać! Spraw sobie prezent nabywając bon podarujspa ...więcej »

Walentynki w SPA? 18.01.2021

Wizyta w SPA na Walentynki to jeden z lepszych pomysłów na uczczenie miłości ...więcej »