Zakończyliśmy świąteczną sprzedaż bonów


3 styczeń 2012

Sprzedaż bonów w Galerii Wola Park w WarszawieZ radością informujemy, iż zakończyliśmy naszą pierwszą akcję promocyjno-sprzedażową, którą prowadziliśmy na terenie Galerii Handlowej Wola Park w Warszawie. i która cieszyła się dużym zainteresowaniem Klientów.

W trakcie naszej akcji przeprowadziliśmy wśród bywalców Galerii ankietę, w której wzięły udział 683 osoby. 98% pytanych uznało, iż vouchery i zaproszenia SPA to doskonały pomysł na świąteczny prezent dla bliskich, natomiast 96% pytanych samemu ucieszyłoby się z otrzymania takiego prezentu. To utwierdza nas w tym, iż nasze akcje mają sens i powinny być kontynuowane. Najbliższą z nich przeprowadzimy już  niedługo - przed Walentynkami w Galerii Handlowej Klif w Gdyni.

Serdecznie dziękujemy naszym Partnerom za współuczestnictwo w przedsięwzięciu! Dziękujemy również naszym Klientom oraz uczestnikom ankiet, wśród których rozrosowaliśmy nagrody - bony wartościowe do SPA. Oto zwycięzcy: Janina K. z Warszawy, Andrzej S. z  Ząbek, Magda Z. z Piaseczna, Aleksandra J. z Warszawy oraz Beata W. z Torunia. Serdecznie gratulujemy!

Oferta podarujspa.pl dla firm


Bony do SPA to oryginalny i ekskluzywny prezent dla kontrahentów i partnerów biznesowych. To również doskonały sposób nagradzania i motywowania pracowników. Z formy tej skorzystało już bardzo wiele firm. Skorzystaj i Ty! ...więcej »

Archiwum » Aktualności


Wizyta w SPA na Dzień Kobiet 08.03.2021

Bon do SPA na Dzień Kobiet to idealny prezent dla dziewczyny, narzeczonej lub żony. Zamiast goździka, w tym roku podaruj niespodziankę dla Ukochanej ...więcej »

Już Wiosna, czas na SPA! 08.03.2021

Przyszła Wiosna, a Wielkanoc już za pasem - to czas, aby o siebie zadbać! Spraw sobie prezent nabywając bon podarujspa ...więcej »

Walentynki w SPA? 18.01.2021

Wizyta w SPA na Walentynki to jeden z lepszych pomysłów na uczczenie miłości ...więcej »