Zapraszamy do Galerii Wola Park w Warszawie


16 listopad 2011

Zapraszamy do Wola Park w WarszawieWszystkich zainteresowanych zakupem bonów podarunkowych SPA na świąteczny prezent pod choinkę zapraszamy w dniach 10-24 grudnia na nasze firmowe stoisko w Galerii Handlowej Wola Park w Warszawie. Stoisko zlokalizowane jest na parterze, w alejce głównej nieopodal drogerii Rossmann.

Bon na zabiegi SPA to prezent nietuzinkowy, ekskluzywny i niepowtarzalny. Służymy Państwu fachową pomocą w doborze odpowiedniego produktu, tak aby prezent w posatci  vouchera SPA sprawił osobie obdarowanej maksymalną satysfakcję!

Oferta podarujspa.pl dla firm


Bony do SPA to oryginalny i ekskluzywny prezent dla kontrahentów i partnerów biznesowych. To również doskonały sposób nagradzania i motywowania pracowników. Z formy tej skorzystało już bardzo wiele firm. Skorzystaj i Ty! ...więcej »

Archiwum » Aktualności


Wizyta w SPA na Dzień Kobiet 08.03.2021

Bon do SPA na Dzień Kobiet to idealny prezent dla dziewczyny, narzeczonej lub żony. Zamiast goździka, w tym roku podaruj niespodziankę dla Ukochanej ...więcej »

Już Wiosna, czas na SPA! 08.03.2021

Przyszła Wiosna, a Wielkanoc już za pasem - to czas, aby o siebie zadbać! Spraw sobie prezent nabywając bon podarujspa ...więcej »

Walentynki w SPA? 18.01.2021

Wizyta w SPA na Walentynki to jeden z lepszych pomysłów na uczczenie miłości ...więcej »