Zapraszamy na FIT & BEAUTY w Galerii Klif w Gdyni


10 maj 2012

podarjspa na Fit & Beauty w Galerii Klif w GdyniW sobotę 19 maja w Galerii Klif w Gdyni odbędzie się impreza pod hasłem FIT & BEAUTY w której mamy przyjemność uczestniczyć jako jeden ze sponsorów. W ramach imprezy odbędą się atrakcyjne pokazy dla miłośników SPA, fitness, zdrowego stylu życia, urody oraz mody. Zapraszamy wszystkich chętnych na bezpłatne konsultacje z kosmetologiem, dietetykiem oraz masażystą. Zaplanowaliśmy pokazy masażu tajskiego oraz zabiegów kosmetycznych z użyciem nowoczesnego sprzętu.

W tygodniu poprzedzającym imprezę Galeria Klif przygotowała dla swoich Klientów konkurs, którego główną nagrodą jest weekend w SPA ufundowany przez nasz portal. Do wygrania będą również vouchery SPA na pojedyncze zabiegi oraz pakiety SPA.

W terminie od 12 do 19 maja zapraszamy na nasze firmowe stoisko zlokalizowane naprzeciw perfumerii Sephora. Na stoisku będzie można zakupić bony podarunkowe SPA ze specjalnymi atrakcyjnymi rabatami! Szczególnie gorąco zachęcamy do zakupu voucherów SPA w prezencie z okazji zbliżającego się Dnia Matki.

Serdecznie dziękujemy naszym Partnerom – gdyńskim salonom Mana Day Spa oraz Instytut Urody Vivien za przyjęcie zaproszenia do współuczestnictwa w imprezie i zorganizowania konsultacji oraz przeprowadzenia pokazów.

Więcej informacji o imprezie na stronach Galerii Klif >>

Oferta podarujspa.pl dla firm


Bony do SPA to oryginalny i ekskluzywny prezent dla kontrahentów i partnerów biznesowych. To również doskonały sposób nagradzania i motywowania pracowników. Z formy tej skorzystało już bardzo wiele firm. Skorzystaj i Ty! ...więcej »

Archiwum » Aktualności


Wizyta w SPA na Dzień Kobiet 08.03.2021

Bon do SPA na Dzień Kobiet to idealny prezent dla dziewczyny, narzeczonej lub żony. Zamiast goździka, w tym roku podaruj niespodziankę dla Ukochanej ...więcej »

Już Wiosna, czas na SPA! 08.03.2021

Przyszła Wiosna, a Wielkanoc już za pasem - to czas, aby o siebie zadbać! Spraw sobie prezent nabywając bon podarujspa ...więcej »

Walentynki w SPA? 18.01.2021

Wizyta w SPA na Walentynki to jeden z lepszych pomysłów na uczczenie miłości ...więcej »