Nowości i promocje


Zapraszamy do zakupu voucherów SPA w prezencie na każdą okazję! Bony SPA nabyte za pośrednictwem serwisu www.podarujspa.pl akceptowane są przez najlepsze salony Day SPA z terenu Warszawy, Trójmiasta i innych największych miast Polski oraz najlepsze hotele SPA w całym kraju.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z opcji dostawy vouchera w formie elektronicznej wprost na wskazaną skrzynkę e-mail! Mail z prezentem dotrze do osoby obdarowanej w kilka chwil od zarejestrowania płatności w systemie Dotpay.

Oferta podarujspa.pl dla firm


Bony do SPA to oryginalny i ekskluzywny prezent dla kontrahentów i partnerów biznesowych. To również doskonały sposób nagradzania i motywowania pracowników. Z formy tej skorzystało już bardzo wiele firm. Skorzystaj i Ty! ...więcej »

Archiwum » Aktualności


Walentynki w SPA? 07.02.2023

Wizyta w SPA na Walentynki to jeden z lepszych pomysłów na uczczenie miłości ...więcej »

Wizyta w SPA na Dzień Kobiet 06.02.2023

Bon do SPA na Dzień Kobiet to idealny prezent dla dziewczyny, narzeczonej lub żony. Zamiast goździka, w tym roku podaruj niespodziankę dla Ukochanej ...więcej »

Prezent ślubny SPA dla Nowożeńców 09.01.2023

Bon podarujspa to idealny prezent na Ślub dla Pary Młodej. Voucher „pobyt SPA dla Nowożeńców" to romantyczny weekend w Hotelu, z kolacją przy świecach i zabiegami SPA. ...więcej »