FAQ


Zasady realizacji bonów podarujspa.pl są bardzo proste. Aby rozwiać ewentualne wątpliwości poniżej publikujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Czym różnią się bony usługowe i pakietowe od bonów wartościowych?

Bonami usługowymi i pakietowymi można płacić za konkretne usługi lub pakiety usług, których nazwa widnieje na bonie. Bonami wartościowymi można natomiast płacić za dowolne usługi SPA lub pakiety usług znajdujące się w cenniku wybranego obiektu.

Czy bonami wartościowymi mogę płacić wyłącznie za usługi SPA?

Nie. Bonami wartościowymi można płacić również za pakiety usług, w których skład poza zabiegami SPA wchodzą usługi noclegowe i gastronomiczne.

Gdzie mogę zrealizować bony?

Bony wartościowe akceptowane są przez wszystkie obiekty SPA, których wizytówki publikowane są na portalu podarujspa.pl. Bony usługowe i pakietowe akceptowane są jedynie przez niektóre z obiektów. Aby dowiedzieć się jakie obiekty realizują Twój bon skorzystaj z zakładki Znajź obiekt w menu głównym serwisu.

Jak zrealizować bony?

To bardzo proste: 1. Wybierz obiekt, do którego chciałbyś się udać 2. Dokonaj rezerwacji bezpośrednio w obiekcie (telefonicznie lub mailem) 3. Udaj się do obiektu i skorzystaj z usług 4. Zapłać bonem.

Pamiętaj, aby dokonując rezerwacji poinformować recepcjonistę o zamiarze płatności bonem. W dniu rezerwacj po pojaweniu się w obiekcie okaż bon na recepcji.

Jaki jest okres ważności bonów?

Bony posiadają różne okresy wartości, z reguły jednak są ważne nie krócej niż 3 i nie dłużej niż 12 miesięcy od dnia zakupu. Okres ważności umieszczony jest na każdym zakupionym bonie.

Czy mogę wykorzystać bon w więcej niż jednym obiekcie?

Niestety nie. Jeden bon można w całości zrealizować tylko w jednym wybranym obiekcie.

Czy mogę zapłacić bonem wartościowym w przypadku, gdy wartość usług przewyższa wartość bonu?

Oczywiście tak, o ile dopłacisz różnicę gotówką lub kartą.

Czy otrzymam resztę, jeśli wartość usług będzie niższa od nominału bonu wartościowego?

Nie. Bony nie podlegają zamianie na gotówkę. Posiadaczowi bonów nie przysługuje również prawo otrzymania reszty, jeżeli wartość zrealizowanych usług jest mniejsza od wartości bonów.

Czy mogę przekazać bon innej osobie?

Tak. Bony są bonami na okaziciela i mogą być przekazywane innym osobom.

Oferta podarujspa.pl dla firm


Bony do SPA to oryginalny i ekskluzywny prezent dla kontrahentów i partnerów biznesowych. To również doskonały sposób nagradzania i motywowania pracowników. Z formy tej skorzystało już bardzo wiele firm. Skorzystaj i Ty! ...więcej »

Archiwum » Aktualności


Voucher SPA w prezencie na Dzień Kobiet 16.02.2018

Voucher SPA w prezencie na Dzień Kobiet – podarunek, który sprawi radość każdej kobiecie ...więcej »

Walentynki w SPA? 12.01.2018

Wizyta w SPA na Walentynki to jeden z lepszych pomysłów na uczczenie miłości ...więcej »

Bon do SPA na Jesień 17.10.2017

Bon do SPA na Jesień to obowiązkowa kuracja po lecie. Pielęgnacja twarzy, maska na ciało zregenerują Twoją skórę po słonecznych wakacjach. ...więcej »

Newsletter


Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy informować Ciebie o nadchodzących promocjach i ofertach specjalnych!