Wizyta w SPA na Dzień Kobiet


Bon do SPA na Dzień Kobiet to idealny prezent dla dziewczyny, narzeczonej lub żony. Zamiast goździka, w tym roku podaruj niespodziankę dla Ukochanej w postaci wizyty w SPA.

W naszej propozycji dla wyjątkowej Pani proponujemy  voucher podarujspa.pl:

-> Uczta dla zmysłów
-> Podarunek Piękna
-> Ekskluzywna pielęgnacja

do wykorzystania w najlepszych salonach Day Spa w całej Polsce.  Równie kuszącą propozycją jest  wspólne świętowanie z pakietami:

-> Weekend SPA dla Dwojga
-> Weekend SPA dla Dwojga plus

z dala od codzienności , w luksusowym Hotelu z noclegiem, wyżywieniem oraz strefą relaksu, gdzie personel  zadba o Twoją kobietę od stóp do głów dopieszczając masażem i zabiegami pielęgnacyjnymi. Ona poczuje się odprężona i zadbana jak nigdy wcześniej, a promienna, odświeżona uroda będzie cudownym widokiem i prezentem jednocześnie dla Ciebie…

Oferta podarujspa.pl dla firm


Bony do SPA to oryginalny i ekskluzywny prezent dla kontrahentów i partnerów biznesowych. To również doskonały sposób nagradzania i motywowania pracowników. Z formy tej skorzystało już bardzo wiele firm. Skorzystaj i Ty! ...więcej »

Archiwum » Aktualności


Walentynki w SPA? 07.02.2023

Wizyta w SPA na Walentynki to jeden z lepszych pomysłów na uczczenie miłości ...więcej »

Wizyta w SPA na Dzień Kobiet 06.02.2023

Bon do SPA na Dzień Kobiet to idealny prezent dla dziewczyny, narzeczonej lub żony. Zamiast goździka, w tym roku podaruj niespodziankę dla Ukochanej ...więcej »

Prezent ślubny SPA dla Nowożeńców 09.01.2023

Bon podarujspa to idealny prezent na Ślub dla Pary Młodej. Voucher „pobyt SPA dla Nowożeńców" to romantyczny weekend w Hotelu, z kolacją przy świecach i zabiegami SPA. ...więcej »