Gdzie zrealizować?


Bony wartościowe akceptowane są przez wszystkie hotele oraz obiekty DaySPA, których wizytówki publikowane są na portalu podarujspa.pl. Jeśli posiadasz bon wartościowy i chcesz wybrać obiekt, w którym będziesz mógł go zrealizować, przejdź do zakładki Znajdź obiekt w menu głównym strony. Zamieszczona tam mapa oraz wyszukiwarka obiektów pomogą wybrać najbardziej odpowiadające Ci miejsce.

Bony pakietowe oraz bony usługowe w odróżnieniu od bonów wartościowych akceptowane są przez wybrane hotele i wybrane obiekty DaySPA z bazy podarujspa.pl. Jeżeli posiadasz bon pakietowy lub usługowy i chcesz zapoznać się z listą obiektów realizujących Twój bon przejdź do zakładki Znajdź obiekt w menu głównym i w polu "Kod produktu" wpisz umieszczony na bonie pod nazwą pakietu lub usługi kod. Po jego wpisaniu masz możliwość wyfiltrowania z bazy wszystkich obiektów akceptujących Twój bon. Alternatywnie możesz wyświetlić kartę informacyjną produktu, na której oprócz listy obiektów znajdziesz też opis pakietu lub usługi.

Zanim skontaktujesz sie z obiektem celem zarezerwowania usług koniecznie zapoznaj się z Regulaminem oraz informacjami o sposobie realizacji bonów.

Oferta podarujspa.pl dla firm


Bony do SPA to oryginalny i ekskluzywny prezent dla kontrahentów i partnerów biznesowych. To również doskonały sposób nagradzania i motywowania pracowników. Z formy tej skorzystało już bardzo wiele firm. Skorzystaj i Ty! ...więcej »

Archiwum » Aktualności


Walentynki w SPA? 07.02.2023

Wizyta w SPA na Walentynki to jeden z lepszych pomysłów na uczczenie miłości ...więcej »

Wizyta w SPA na Dzień Kobiet 06.02.2023

Bon do SPA na Dzień Kobiet to idealny prezent dla dziewczyny, narzeczonej lub żony. Zamiast goździka, w tym roku podaruj niespodziankę dla Ukochanej ...więcej »

Prezent ślubny SPA dla Nowożeńców 09.01.2023

Bon podarujspa to idealny prezent na Ślub dla Pary Młodej. Voucher „pobyt SPA dla Nowożeńców" to romantyczny weekend w Hotelu, z kolacją przy świecach i zabiegami SPA. ...więcej »