Współpraca


WspółpracaRozwijamy się każdego dnia i nieustannie poszukujemy Partnerów do współpracy. Nawiążemy kontakt z:

- hotelami SPA i salonami Day SPA w całej Polsce oferującymi wysoką jakość usług i silnie pozycjonującymi się na rynku SPA i Wellness – celem współpracy przy promocji obiektu i sprzedaży usług,

- dostawcami markowych produktów dla branży SPA i Wellness, w szczególności producentami lub dystrybutorami marek kosmetycznych, celem organizacji wspólnych przedsięwzięć promocyjno-sprzedażowych oraz promocji produktów wśród potencjalnych konsumentów,

- mediami (portalami, tytułami prasowymi, nadawcami telewizyjnymi itp.) - celem popularyzacji idei SPA i Wellnes w naszym społeczeństwie oraz promocji polskich obiektów SPA i ich bogatej oferty usługowej.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą - skontaktuj się z nami!

Oferta podarujspa.pl dla firm


Bony do SPA to oryginalny i ekskluzywny prezent dla kontrahentów i partnerów biznesowych. To również doskonały sposób nagradzania i motywowania pracowników. Z formy tej skorzystało już bardzo wiele firm. Skorzystaj i Ty! ...więcej »

Archiwum » Aktualności


Walentynki w SPA? 07.02.2023

Wizyta w SPA na Walentynki to jeden z lepszych pomysłów na uczczenie miłości ...więcej »

Wizyta w SPA na Dzień Kobiet 06.02.2023

Bon do SPA na Dzień Kobiet to idealny prezent dla dziewczyny, narzeczonej lub żony. Zamiast goździka, w tym roku podaruj niespodziankę dla Ukochanej ...więcej »

Prezent ślubny SPA dla Nowożeńców 09.01.2023

Bon podarujspa to idealny prezent na Ślub dla Pary Młodej. Voucher „pobyt SPA dla Nowożeńców" to romantyczny weekend w Hotelu, z kolacją przy świecach i zabiegami SPA. ...więcej »