Współpraca


WspółpracaRozwijamy się każdego dnia i nieustannie poszukujemy Partnerów do współpracy. Nawiążemy kontakt z:

- hotelami SPA i salonami Day SPA w całej Polsce oferującymi wysoką jakość usług i silnie pozycjonującymi się na rynku SPA i Wellness – celem współpracy przy promocji obiektu i sprzedaży usług,

- dostawcami markowych produktów dla branży SPA i Wellness, w szczególności producentami lub dystrybutorami marek kosmetycznych, celem organizacji wspólnych przedsięwzięć promocyjno-sprzedażowych oraz promocji produktów wśród potencjalnych konsumentów,

- mediami (portalami, tytułami prasowymi, nadawcami telewizyjnymi itp.) - celem popularyzacji idei SPA i Wellnes w naszym społeczeństwie oraz promocji polskich obiektów SPA i ich bogatej oferty usługowej.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą - skontaktuj się z nami!

Oferta podarujspa.pl dla firm


Bony do SPA to oryginalny i ekskluzywny prezent dla kontrahentów i partnerów biznesowych. To również doskonały sposób nagradzania i motywowania pracowników. Z formy tej skorzystało już bardzo wiele firm. Skorzystaj i Ty! ...więcej »

Archiwum » Aktualności


Bony SPA dla pracowników i klientów 29.11.2018

Vouchery SPA to doskonały prezent dla klientów, kontrahentów, partnerów biznesowych oraz pracowników. Sprawdź, do czego można je wykorzystać. ...więcej »

26 maja-na Dzień Matki podaruj bon do SPA 18.05.2018

Voucher SPA to idealny prezent z okazji Dnia Mamy. Podaruj relaks, odpoczynek i pielęgnację urody – w końcu nikt na to nie zasługuje bardziej niż nasze kochane Mamy. ...więcej »

Prezent ślubny SPA dla Nowożeńców 24.04.2018

Bon podarujspa to idealny prezent na Ślub dla Pary Młodej. Voucher „pobyt SPA dla Nowożeńców" to romantyczny weekend w Hotelu, z kolacją przy świecach i zabiegami SPA. ...więcej »

Newsletter


Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy informować Ciebie o nadchodzących promocjach i ofertach specjalnych!