Współpraca


WspółpracaRozwijamy się każdego dnia i nieustannie poszukujemy Partnerów do współpracy. Nawiążemy kontakt z:

- hotelami SPA i salonami Day SPA w całej Polsce oferującymi wysoką jakość usług i silnie pozycjonującymi się na rynku SPA i Wellness – celem współpracy przy promocji obiektu i sprzedaży usług,

- dostawcami markowych produktów dla branży SPA i Wellness, w szczególności producentami lub dystrybutorami marek kosmetycznych, celem organizacji wspólnych przedsięwzięć promocyjno-sprzedażowych oraz promocji produktów wśród potencjalnych konsumentów,

- mediami (portalami, tytułami prasowymi, nadawcami telewizyjnymi itp.) - celem popularyzacji idei SPA i Wellnes w naszym społeczeństwie oraz promocji polskich obiektów SPA i ich bogatej oferty usługowej.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą - skontaktuj się z nami!

Oferta podarujspa.pl dla firm


Bony do SPA to oryginalny i ekskluzywny prezent dla kontrahentów i partnerów biznesowych. To również doskonały sposób nagradzania i motywowania pracowników. Z formy tej skorzystało już bardzo wiele firm. Skorzystaj i Ty! ...więcej »

Archiwum » Aktualności


Voucher SPA w prezencie na Dzień Kobiet 16.02.2018

Voucher SPA w prezencie na Dzień Kobiet – podarunek, który sprawi radość każdej kobiecie ...więcej »

Walentynki w SPA? 12.01.2018

Wizyta w SPA na Walentynki to jeden z lepszych pomysłów na uczczenie miłości ...więcej »

Bon do SPA na Jesień 17.10.2017

Bon do SPA na Jesień to obowiązkowa kuracja po lecie. Pielęgnacja twarzy, maska na ciało zregenerują Twoją skórę po słonecznych wakacjach. ...więcej »

Newsletter


Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy informować Ciebie o nadchodzących promocjach i ofertach specjalnych!