Zaproszenie do SPA na Walentynki


SPA na Walentynki

Zaproszenie do SPA na WalentynkiWizyta w SPA na Walentynki (lub voucher SPA w prezencie walentynkowym) to doskonały pomysł na uczczenie miłości. Zachęcamy do skorzystania z naszej specjalnej walentynkowej oferty bonów podarunkowych SPA. Polecamy w szczególności romantyczne walentynkowe masaże:

-> Masaż dla Dwojga
-> Masaż Gorącymi Kamieniami
-> Masaż Czekoladowy

Proponujemy też atrakcyjne  walentynkowe pakiety SPA:

-> Uczta dla Zmysłów
-> Podarunek Piękna
-> Ekskluzywna Pielęgnacja
-> Weekend SPA dla Dwojga
-> Weekend SPA dla Dwojga plus

 

SPA i miłość to zjawiska bardzo sobie bliskie. W obydwu przypadkach ich istota polega na przeżywaniu i doznawaniu przyjemności oraz angażowaniu do tego wszystkich możliwych zmysłów. SPA służy zbliżeniu dwojga ludzi. Błogi relaks i czas spędzony razem w niecodziennej zmysłowej atmosferze potęgują miłość. SPA to szeroka gama zabiegów dla dwojga: masaży czy wspólnych kąpieli w mleku, winie lub w płatkach róż. Wspólny masaż w SPA może być wstępem do pełnego wrażeń wieczoru, może też stanowić jego cudowne zwieńczenie.

Oferta podarujspa.pl dla firm


Bony do SPA to oryginalny i ekskluzywny prezent dla kontrahentów i partnerów biznesowych. To również doskonały sposób nagradzania i motywowania pracowników. Z formy tej skorzystało już bardzo wiele firm. Skorzystaj i Ty! ...więcej »

Archiwum » Aktualności


Wizyta w SPA na Dzień Kobiet 08.03.2021

Bon do SPA na Dzień Kobiet to idealny prezent dla dziewczyny, narzeczonej lub żony. Zamiast goździka, w tym roku podaruj niespodziankę dla Ukochanej ...więcej »

Już Wiosna, czas na SPA! 08.03.2021

Przyszła Wiosna, a Wielkanoc już za pasem - to czas, aby o siebie zadbać! Spraw sobie prezent nabywając bon podarujspa ...więcej »

Walentynki w SPA? 18.01.2021

Wizyta w SPA na Walentynki to jeden z lepszych pomysłów na uczczenie miłości ...więcej »