Jak zrealizować?


Otrzymałeś w prezencie lub kupiłeś nasz bon i nie wiesz, jak go zrealizować? To bardzo proste!

Krok 1: Wybierz interesujący Cię obiekt

Korzystając z serwisu podarujspa.pl znajdź obiekt (hotel SPA lub Day SPA), który podoba Ci się najbardziej i który realizuje posiadany przez Ciebie bon.

(Więcej informacji o rodzajach bonów i obiektach je realizujących, jak również sposobie wyszukiwania obiektów znajdziesz w sekcji Gdzie zrealizować?)

Krok 2: Zarezerwuj usługę lub pobyt

Na stronie z wizytówką wybranego przez Ciebie obiektu znajdziesz jego dane kontaktowe - adresy email i numery telefonów. Skontaktuj się bezpośrednio z wybranym obiektem i zarezerwuj usługę lub pobyt. Poinformuj recepcjonistę o zamiarze płatności bonem.

Krok 3: Skorzystaj z usługi

W umówionym terminie udaj się do obiektu. Meldując się w recepcji okaż bon. Następnie oddaj się bez reszty rozkoszom zabiegów SPA...

Krok 4: Zapłać bonem

Za zrealizowane usługi zapłać bonem (oddajesz go w całości).

Zanim dokonasz rezerwacji zapoznaj się z Regulaminem - znajdziesz w nim szczegółowe i wyczerpujące informacje na temat zasad realizacji bonów podarujspa.pl. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub za pomocą skype.

Oferta podarujspa.pl dla firm


Bony do SPA to oryginalny i ekskluzywny prezent dla kontrahentów i partnerów biznesowych. To również doskonały sposób nagradzania i motywowania pracowników. Z formy tej skorzystało już bardzo wiele firm. Skorzystaj i Ty! ...więcej »

Archiwum » Aktualności


Bony SPA dla pracowników i klientów 29.11.2018

Vouchery SPA to doskonały prezent dla klientów, kontrahentów, partnerów biznesowych oraz pracowników. Sprawdź, do czego można je wykorzystać. ...więcej »

26 maja-na Dzień Matki podaruj bon do SPA 18.05.2018

Voucher SPA to idealny prezent z okazji Dnia Mamy. Podaruj relaks, odpoczynek i pielęgnację urody – w końcu nikt na to nie zasługuje bardziej niż nasze kochane Mamy. ...więcej »

Prezent ślubny SPA dla Nowożeńców 24.04.2018

Bon podarujspa to idealny prezent na Ślub dla Pary Młodej. Voucher „pobyt SPA dla Nowożeńców" to romantyczny weekend w Hotelu, z kolacją przy świecach i zabiegami SPA. ...więcej »

Newsletter


Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy informować Ciebie o nadchodzących promocjach i ofertach specjalnych!