Jak zrealizować?


Otrzymałeś w prezencie lub kupiłeś nasz bon i nie wiesz, jak go zrealizować? To bardzo proste!

Krok 1: Wybierz interesujący Cię obiekt

Korzystając z serwisu podarujspa.pl znajdź obiekt (hotel SPA lub Day SPA), który podoba Ci się najbardziej i który realizuje posiadany przez Ciebie bon.

(Więcej informacji o rodzajach bonów i obiektach je realizujących, jak również sposobie wyszukiwania obiektów znajdziesz w sekcji Gdzie zrealizować?)

Krok 2: Zarezerwuj usługę lub pobyt

Na stronie z wizytówką wybranego przez Ciebie obiektu znajdziesz jego dane kontaktowe - adresy email i numery telefonów. Skontaktuj się bezpośrednio z wybranym obiektem i zarezerwuj usługę lub pobyt. Poinformuj recepcjonistę o zamiarze płatności bonem.

Krok 3: Skorzystaj z usługi

W umówionym terminie udaj się do obiektu. Meldując się w recepcji okaż bon. Następnie oddaj się bez reszty rozkoszom zabiegów SPA...

Krok 4: Zapłać bonem

Za zrealizowane usługi zapłać bonem (oddajesz go w całości).

Zanim dokonasz rezerwacji zapoznaj się z Regulaminem - znajdziesz w nim szczegółowe i wyczerpujące informacje na temat zasad realizacji bonów podarujspa.pl. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub za pomocą skype.

Oferta podarujspa.pl dla firm


Bony do SPA to oryginalny i ekskluzywny prezent dla kontrahentów i partnerów biznesowych. To również doskonały sposób nagradzania i motywowania pracowników. Z formy tej skorzystało już bardzo wiele firm. Skorzystaj i Ty! ...więcej »

Archiwum » Aktualności


Walentynki w SPA? 07.02.2023

Wizyta w SPA na Walentynki to jeden z lepszych pomysłów na uczczenie miłości ...więcej »

Wizyta w SPA na Dzień Kobiet 06.02.2023

Bon do SPA na Dzień Kobiet to idealny prezent dla dziewczyny, narzeczonej lub żony. Zamiast goździka, w tym roku podaruj niespodziankę dla Ukochanej ...więcej »

Prezent ślubny SPA dla Nowożeńców 09.01.2023

Bon podarujspa to idealny prezent na Ślub dla Pary Młodej. Voucher „pobyt SPA dla Nowożeńców" to romantyczny weekend w Hotelu, z kolacją przy świecach i zabiegami SPA. ...więcej »