Kim jesteśmy?


podarujspa.pl to projekt, który narodził się z pasji i ambicji grupy ludzi, którym pojęcia SPA i Wellness towarzyszą na co dzień w każdym obszarze życia – prywatnego i zawodowego.

Zawodowo od wielu lat związani jesteśmy z branżą hotelową i branżą usług SPA&Wellness. Mamy świadomość tego, jak trudny jest to biznes, jak trudno osiągnąć w nim zyski, jak wiele pracy trzeba włożyć, by osiągnąć sukces i jak wiele różnych czynników ten sukces determinuje. W naszej opinii obserwowany wzrost popytu na usługi SPA&Wellness w polskim społeczeństwie nie nadąża za wzrostem podaży wyrażającym się w lawinowo rosnącej liczbie obiektów z ofertą SPA. To stawia właścicieli i managerów obiektów przed trudnym zadaniem sprostania konkurencji i zdobycia lojalnej rzeszy klientów.

Prywatnie w czasie wolnym jesteśmy „nałogowymi” konsumentami usług SPA&Wellness. Jako wymagający konsumenci oddając się zabiegom SPA zdajemy sobie sprawę, czego oczekujemy aby czerpać pełną radość i satysfakcję oraz mieć poczucie dobrze wydanych pieniędzy. Dzięki temu doskonale rozumiemy potrzeby i oczekiwania osób które odwiedzą nasz portal celem zakupu bonu do SPA.

Najwspanialsze rzeczy rodzą się z pasji!

Dzięki podarujspa.pl mamy możliwość dzielenia się swoją pasją – z naszymi Klientami kupującymi nasze bony, jak i z naszymi Partnerami, właścicielami i menedżerami obiektów SPA!

Oferta podarujspa.pl dla firm


Bony do SPA to oryginalny i ekskluzywny prezent dla kontrahentów i partnerów biznesowych. To również doskonały sposób nagradzania i motywowania pracowników. Z formy tej skorzystało już bardzo wiele firm. Skorzystaj i Ty! ...więcej »

Archiwum » Aktualności


Voucher SPA w prezencie na Dzień Kobiet 16.02.2018

Voucher SPA w prezencie na Dzień Kobiet – podarunek, który sprawi radość każdej kobiecie ...więcej »

Walentynki w SPA? 12.01.2018

Wizyta w SPA na Walentynki to jeden z lepszych pomysłów na uczczenie miłości ...więcej »

Bon do SPA na Jesień 17.10.2017

Bon do SPA na Jesień to obowiązkowa kuracja po lecie. Pielęgnacja twarzy, maska na ciało zregenerują Twoją skórę po słonecznych wakacjach. ...więcej »

Newsletter


Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy informować Ciebie o nadchodzących promocjach i ofertach specjalnych!