Nasze bony SPA


bony podarujspaSzukasz pomysłu na prezent? Właśnie go znalazłeś!

Kup bon do SPA w serwisie podarujspa.pl i oprócz wyjątkowych doznań podaruj radość wyboru terminu i miejsca realizacji - bony podarunkowe podarujspa.pl akceptowane są przez kilkadziesiąt obiektów na terenie całej Polski. To starannie wyselekcjonowane najlepsze hotele SPA i najlepsze salony Day SPA.
Osoby obdarowane bonem podarujspa.pl same dokonają wyboru miejsca i daty jego realizacji.

W sprzedaży oferujemy:

Bony SPA wartościowe - wartościowe vouchery SPA o nominałach od 50 do 2000 PLN, akceptowane przez wszystkie obiekty portalu podarujspa.pl, do wykorzystania na dowolne usługi i pakiety usług SPA z oferty wybranego obiektu.

-> poznaj ofertę wartościowych bonów SPA

Bony SPA usługowe i pakietowe – vouchery SPA na konkretne usługi i pakiety usług SPA (w tym pobyty w hotelach), akceptowane przez wybrane obiekty portalu podarujspa.pl. Ceny pojedynczych zabiegów zaczynają się już od 100 PLN!

-> poznaj ofertę usługowych bonów SPA
-> poznaj ofertę pakietowych bonów SPA

Zależy Ci na czasie? Nasze bony możesz mieć już w kilka chwil...

Zamów dostawę prezentu w formie elektronicznej (@bon w pliku PDF) a otrzymasz go dosłownie w kilka chwil od zakupu wprost na skrzynkę email. Możesz od razu wskazać adres email osoby obdarowanej i umieścić w treści maila własną dedykację. (więcej o @bonach…)

Jeśli chcesz zamówić bon zapakowany w eleganckie etui i kopertę

Wybierz dostawę kurierem UPS (dostawa następnego dnia roboczego) lub Pocztą Polską - list polecony priorytet (2 dni robocze)

Chcesz dowiedzieć się więcej?

-> zapoznaj się z korzyściami wynikającymi z zakupu bonów podarujspa.pl
-> dowiedz się, jak funkcjonują nasze bony
-> poznaj listę obiektów akceptujących bony podarujspa.pl
-> przejdź do zakupów

Oferta podarujspa.pl dla firm


Bony do SPA to oryginalny i ekskluzywny prezent dla kontrahentów i partnerów biznesowych. To również doskonały sposób nagradzania i motywowania pracowników. Z formy tej skorzystało już bardzo wiele firm. Skorzystaj i Ty! ...więcej »

Archiwum » Aktualności


Walentynki w SPA? 07.02.2023

Wizyta w SPA na Walentynki to jeden z lepszych pomysłów na uczczenie miłości ...więcej »

Wizyta w SPA na Dzień Kobiet 06.02.2023

Bon do SPA na Dzień Kobiet to idealny prezent dla dziewczyny, narzeczonej lub żony. Zamiast goździka, w tym roku podaruj niespodziankę dla Ukochanej ...więcej »

Prezent ślubny SPA dla Nowożeńców 09.01.2023

Bon podarujspa to idealny prezent na Ślub dla Pary Młodej. Voucher „pobyt SPA dla Nowożeńców" to romantyczny weekend w Hotelu, z kolacją przy świecach i zabiegami SPA. ...więcej »